років досвіду

Наша команда - це фахівці, які знають і люблять свою справу.

задоволених клієнтів

Ми враховуємо всі переваги і побажання.

м2 створених ставків

Виконуємо роботи будь-якої складності.

Будівництво водойм

Ландшафтний дизайн з використанням декоративного водоймища (ставка) - кращий спосіб наповнити сад життєвою енергією і гармонією. Дзеркальна поверхня ставка заспокоює, а навколишні його альпійські рослини радують своєю красою і декоративністю.

Будівництво декоративного ставка - це не тільки один з найпривабливіших елементів ландшафтного дизайну, але ще і завдання підвищеної складності. Неякісний монтаж гідроізоляції призводить до її пошкодження і забруднення води в ставку. Замовляючи декоративний ставок, ви отримаєте частинку первозданної природи у себе на ділянці.

Ціна: від 150 $/м2

Будівництво водоспадів

Вода без руху, нехай навіть населена рибою і рослинами, може виглядати сумно і мляво. Наявність ступенів водоспаду принесе в сад приємний шум і жвавий рух води. Навіть нетривала присутність біля декоративного водоспаду дозволяє розслабитися і зарядитися прекрасним настроєм.

Завдяки сучасним матеріалам і технологіям можна створювати водоспади і каскади навіть на абсолютно рівних ділянках. Вода каскаду може спокійно текти в водойму або падати з відносно великої висоти, розбиваючись об нижні щаблі.

Ми позбавимо вас від клопоту зі створення водоспаду і гарантуємо відмінний результат.

Ціна: від 200 $/м2