років досвіду

Наша команда - це фахівці, які знають і люблять свою справу.

задоволених клієнтів

Ми враховуємо всі переваги і побажання.

посаджених рослин

Виконуємо роботи будь-якої складності.

Проектування

Одним з важливих етапів у благоустрої ділянки є ландшафтне проектування. Якісно облаштований ландшафт дозволить створити атмосферу гармонії і комфорту на довгі роки.

Завдяки правильно складеному проекту створюється ексклюзивний дизайн присадибної ділянки, що включає такі елементи як: газони, квітники, дерева, водойми, доріжки, зони відпочинку і малі архітектурні форми.

З нашою допомогою стане можливим унікальний дизайн ландшафту на різний бюджет.

Ціна: від 100 $

Посадка прослин

Квіти, декоративні чагарники та дерева прикрасять присадибна ділянка і допоможуть надати йому затишний вигляд. Посадка рослин не представляє складності, але повинна проводитися з дотриманням всіх агротехнічних правил: сумісність рослин, особливості їх розвитку, наявність ґрунту та ґрунтових вод.

А якщо Ви бажаєте отримати повноцінний сад в найкоротші терміни, то без крупномірів не обійтися. Дерева з грудкою відрізняються прекрасними характеристиками і високою приживання.

Звертайтеся до нас і Ваша мрія перетвориться на реальність!

Ціна: від 10 грн/шт

Альпійські гірки

Ділянка саду зі штучною композицією з каменів і повільно зростаючих рослин дуже мальовничий і сприяє створенню неповторного дизайну. А в поєднанні з невеликим водоймищем або струмком - це ще й особливий мікроклімат.

Правильно підібрані альпійські рослини або цвітуть тривалий час, або володіють декоративним листям і незвичайною формою росту, а частіше поєднують всі перераховані достоїнства. Завдяки цьому, альпійська гірка цікава і приваблива незалежно від пори року.

Створюємо альпійські гірки, квітники і розарії «під ключ».

Ціна: від 100 $/м2

Стрижка рослин

Топіарне мистецтво - це зміна форми рослин шляхом стрижки, формування. Стрижені рослини є справжньою родзинкою ділянки і в першу чергу привертають увагу.

Наші фахівці виконують роботи професійним інструментом і мають достатній досвід, щоб рослини отримали геометрично-чіткі форми. А наша технологія стрижки дозволяє зберігати рослинам презентабельну форму ще довгий час.

Ми пропонуємо послуги з гарантією ідеального результату.