років досвіду

Наша команда - це фахівці, які знають і люблять свою справу.

задоволених клієнтів

Ми враховуємо всі переваги і побажання.

реалізованих проектів

Виконуємо роботи
будь-якої складності.

Укріплення берегів

Берегоукріплення дозволяє надати ландшафту естетичний вигляд і захистити берегову лінію від підмиву і руйнування. Шпунт для зміцнення берегу виготовляється з високоміцних матеріалів, які володіють стійкістю до впливів грунтових вод, не піддаються корозії і не бояться перепадів температур.

Шпунти затребувані для зміцнення набережних і берегових ліній, захисту грунту від ерозії. Вартість зміцнення берега залежить від використання типу шпунта (ПВХ, метал або залізобетон) і визначається для кожного об'єкта індивідуально.

Ціна: від 600 $/м.пог

Системи водовідведення

Збір води після дощу або танення снігу і подальше її відведення - це необхідність кожного заміського будинку. Водовідвід являє собою систему каналів, з'єднаних один з одним, основним завданням яких є збільшення терміну служби фундаментів і відмосток будівель, а також запобігання підтопленню підвальних приміщень.

Систему водовідведення легко обслуговувати - потрібно просто зняти захисні решітки та витягти з пісковловлювача накопичений пісок і дрібне сміття.

Звертайтеся до нас за встановленням системи водовідведення!

Ціна: від 250 грн/м.пог

Системи дренажу

Велика кількість вологи на ділянці призводить до псування газонної трави і кореневої системи дерев, пошкодження інженерних споруд, руйнування фундаментів. Для видалення зайвої води, яка накопичується в нижніх і верхніх шарах грунту, необхідний дренаж. Система дренажу являє собою комплекс розгалужених траншей, розташованих під спеціальним кутом в місцях скупчення вологи. Вода по траншеях може виводитися в дренажний колодязь (заповнений щебенем або іншим матеріалом) або за межі ділянки.

Виконуємо системи дренажу будь-якої складності «під ключ».

Ціна: від 300 грн/м.пог

Наші роботи