років досвіду

Наша команда - це фахівці, які знають і люблять свою справу.

задоволених клієнтів

Ми враховуємо всі переваги і побажання.

м3 створених басейнів

Виконуємо роботи будь-якої складності.

Басейни з бетону «під ключ»

Бетон - один з найміцніших матеріалів, використовуваних при будівництві басейнів. Форма чаші і розмір басейну залежить тільки від бажання і вільного простору на ділянці. Для обробки чаші можна вибрати різні варіанти облицювання, включаючи порцелянову мозаїку або керамічну плитку.

Вартість бетонного басейну набагато дорожче, ніж басейну з поліпропілену, але при правильній експлуатації термін служби бетонного басейну складе 50 років і більше.

Вам потрібно всього лише зв'язатися з нами і передати свої побажання - все інше ми зробимо самі.

Ціна: від 300 $/м2

Басейни з поліпропілену

"під ключ"

Прекрасне рішення для установки, як усередині приміщення, так і на присадибній ділянці. Басейни з поліпропілену екологічно безпечні, мають відмінний зовнішній вигляд, а ціна нижча в 2 рази, ніж на стандартні басейни з бетону.

Для будівництва басейнів з поліпропілену ми використовуємо німецький або чеський матеріал з поліпшеними фізико-механічними характеристиками, що дозволяє зберігати високу якість води довгий час. Басейн з поліпропілену монтується в дуже короткі терміни: всього 10-14 днів, а термін його експлуатації складе 20-30 років.

Ціна: від 180 $/м2

Сервіс басейнів

Регулярне плавання приносить велику користь здоров'ю і організму людини. Але для цього необхідно дотримуватися важливих умов - вода повинна бути безпечною, а обладнання справно працювати.

Всього цього можна досягти завдяки своєчасному обслуговуванню басейну: чистка дна і стінок басейну щітками, експрес-аналіз і коригування балансу води, внесення знезаражувальних препаратів, промивка фільтрів, діагностика і профілактика обладнання.

Сервісне обслуговування нашими фахівцями - запорука чистоти і краси вашого басейну.

Ціна: від 80 $/виїзд

Наші роботи